RTW05-10RC
SKU:
RTW05-10RC
Weight:
1.36 KGS
  • RTW05-10RC
Rp 5,167,660
Description
AC-DC CONV, ENCLOSED, 1 O/P, 50W, 10A, 5V POWER SUPPLY OUTPUT TYPE:ADJUSTABLE, FIXED INPUT VOLTAGE VAC:85V TO 265V NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT VOLTAGE New - These products are brand new in box, sealed where applicable. Units are covered by original equipment manufacturer (OEM) warranty as applicable.