PSP12-060C
SKU:
PSP12-060C
Weight:
0.23 KGS
  • PSP12-060C
Rp 3,560,641
Description
RHINO SWITCHING POWER SUPPLY, 12VDC (ADJUSTABLE), 4A (48W) OUTPUT 85-264 VAC / 85-375 VDC UNIVERSAL INPUT FOLDBACK SHORT CIRCUIT PROTECTION, OVERVOLTAGE PROTECTION SLIM-LINE UL 94V-0 RATED PLASTIC CASE WITH INTEGRAL 35MM DIN RAIL MOUNTING ADAPTER, SPRI -