MKS2PI-AC120
SKU:
MKS2PI-AC120
Weight:
0.09 KGS
  • MKS2PI-AC120
Description
POWER RELAY, DPDT, 120VAC, 10A, PLUG IN RELAY TYPE:GENERAL PURPOSE COIL VOLTAGE VAC NOM:120V CONTACT CURRENT MAX:10A CONTACT VOLTAGE AC NOM:250V New - These products are brand new in box, sealed where applicable. Units are covered by original equipment manufacturer (OEM) warranty as applicable. on