LPS-RK-60SP - New (S2), See Description
SKU:
LPS-RK-60SP S2
Weight:
0.13 KGS
Description
FUSE, 60A, 600V, TIME DELAY VOLTAGE RATING VDC:300V VOLTAGE RATING VAC:600V FUSE CURRENT:60A BLOW CHARACTERISTIC:TIME DELAY FUSE SIZE IMPERIAL:1. -S2 - Overstock price - S2 designated parts are new, unused components , but will have been repackaged, and