LPN-RK-15-SP - Pre-owned Part, See Description
SKU:
LPN-RK-15-SP U
Condition:
Used
Availability:
4 to 5 days
Weight:
0.14 KGS
Description
FUSE, 15A, 250V, TIME DELAY VOLTAGE RATING VDC:125V VOLTAGE RATING VAC:250V FUSE CURRENT:15A BLOW CHARACTERISTIC:TIME DELAY FUSE SIZE IMPERIAL:0. - This is a used part.. As such it may show signs of prior use or marking. This part has been fully tested