LPN-RK-15-SP - New (S2), See Description
SKU:
LPN-RK-15-SP S2
Weight:
0.14 KGS
Description
FUSE, 15A, 250V, TIME DELAY VOLTAGE RATING VDC:125V VOLTAGE RATING VAC:250V FUSE CURRENT:15A BLOW CHARACTERISTIC:TIME DELAY FUSE SIZE IMPERIAL:0. -S2 - Overstock price - S2 designated parts are new, unused components , but will have been repackaged, and