LPN-RK-15-SP - New (S1), See Description
SKU:
LPN-RK-15-SP S1
Weight:
0.14 KGS
₫ 163,900
Description
FUSE, 15A, 250V, TIME DELAY VOLTAGE RATING VDC:125V VOLTAGE RATING VAC:250V FUSE CURRENT:15A BLOW CHARACTERISTIC:TIME DELAY FUSE SIZE IMPERIAL:0. - S1 - Overstock price - Our S1 designated parts are unused, still in the factory box, but may carry an old