LPJ-175-SP - New (S2), See Description
SKU:
LPJ-175-SP S2
Weight:
0.36 KGS
Description
FUSE, 175A, 600V, TIME DELAY VOLTAGE RATING VDC:300V VOLTAGE RATING VAC:600V FUSE CURRENT:175A BLOW CHARACTERISTIC:TIME DELAY FUSE SIZE IMPERIAL: -S2 - Overstock price - S2 designated parts are new, unused components , but will have been repackaged, and