LPJ-150-SP - New (S1), See Description
SKU:
LPJ-150-SP S1
Weight:
0.35 KGS
Description
FUSE, 150A, 600V, TIME DELAY VOLTAGE RATING VDC:300V VOLTAGE RATING VAC:600V FUSE CURRENT:150A BLOW CHARACTERISTIC:TIME DELAY FUSE SIZE IMPERIAL: - S1 - Overstock price - Our S1 designated parts are unused, still in the factory box, but may carry an old