LPJ-110SP - Pre-owned Part, See Description
SKU:
LPJ-110SP U
Condition:
Used
Availability:
4 to 5 days
Weight:
0.36 KGS
NZD292.94
Description
FUSE, 110A, 600V, TIME DELAY VOLTAGE RATING VDC:300V VOLTAGE RATING VAC:600V FUSE CURRENT:110A BLOW CHARACTERISTIC:TIME DELAY FUSE SIZE IMPERIAL: - This is a used part.. As such it may show signs of prior use or marking. This part has been fully tested