LPJ-110SP - New (S2), See Description
SKU:
LPJ-110SP S2
Weight:
0.36 KGS
Rp 3,365,700
Description
FUSE, 110A, 600V, TIME DELAY VOLTAGE RATING VDC:300V VOLTAGE RATING VAC:600V FUSE CURRENT:110A BLOW CHARACTERISTIC:TIME DELAY FUSE SIZE IMPERIAL: -S2 - Overstock price - S2 designated parts are new, unused components , but will have been repackaged, and