LPJ-110SP
SKU:
LPJ-110SP
Weight:
0.36 KGS
  • LPJ-110SP
Description
FUSE, 110A, 600V, TIME DELAY VOLTAGE RATING VDC:300V VOLTAGE RATING VAC:600V FUSE CURRENT:110A BLOW CHARACTERISTIC:TIME DELAY FUSE SIZE IMPERIAL: New - These products are brand new in box, sealed where applicable. Units are covered by original equipment manufacturer (OEM) warranty as applicable. o