DS2E-ML2-DC12V - New (S2), See Description
SKU:
DS2E-ML2-DC12V S2
Weight:
5.00 KGS
Rp 78,200
Description
MINIATURE RELAY, DPDT, 12VDC, 2A, THD COIL TYPE:DC CONTACT CONFIGURATION:DPDT CONTACT CURRENT MAX:2A CONTACT VOLTAGE AC NOM:250V CONTACT VOLTAGE -S2 - Overstock price - S2 designated parts are new, unused components , but will have been repackaged, and