BK/MDL-10-R - New (S2), See Description
SKU:
BK/MDL-10-R S2
Weight:
0.01 KGS
Rp 16,167
Description
FUSE, CARTRIDGE, 10A 6.3X32MM TIME DELAY VOLTAGE RATING VAC:32V FUSE CURRENT:10A BREAKING CAPACITY:1KA @ 32VAC FUSE SIZE CODE:3AG FUSE SIZE IMPER -S2 - Overstock price - S2 designated parts are new, unused components , but will have been repackaged, and