BK/MDL-10-R
SKU:
BK/MDL-10-R
Weight:
0.01 KGS
  • BK/MDL-10-R
Description
FUSE, CARTRIDGE, 10A 6.3X32MM TIME DELAY VOLTAGE RATING VAC:32V FUSE CURRENT:10A BREAKING CAPACITY:1KA @ 32VAC FUSE SIZE CODE:3AG FUSE SIZE IMPER New - These products are brand new in box, sealed where applicable. Units are covered by original equipment manufacturer (OEM) warranty as applicable. o