BAC90L20/3/RA/TS/CA - Pre-Owned Part, See Description
SKU:
BAC90L20/3/RA/TS/CA
Condition:
Used
Availability:
In Stock
Weight:
5.00 KGS
  • GMB ELECTRISCHE BAC90L20/3/RA/TS/CA SERVO MOTOR 3.1A Nom, 20A Max., 3.3Nm Nom. 21Nm Max., IP64, 2000RPM
Description