3035A120AC
SKU:
3035A120AC
Weight:
1.06 KGS
  • 3035A120AC
Description
RELAY, MERCURY, 3PST-NO, 600VAC, 35A PRODUCT RANGE:35 SERIES CONTACT CONFIGURATION:3PST-NO COIL VOLTAGE:120VAC CONTACT CURRENT:35A RELAY MOUNTING New - These products are brand new in box, sealed where applicable. Units are covered by original equipment manufacturer (OEM) warranty as applicable. o