1606-XLP50B - New (S1), See Description
SKU:
1606-XLP50B S1
Weight:
0.23 KGS
AUD 164.67
Description
SWITCH MODE POWER SUPPLY 50W COMPACT TYPE INPUT: SINGLE PHASE 100.240V AC WIDE RANGE 85.375V DC OUTEST PLUGOUT: 12.15V DC 4.2A - S1 - Overstock price - Our S1 designated parts are unused, still in the factory box, but may carry an older date code or fir