1606-XLP50B
SKU:
1606-XLP50B
Weight:
0.23 KGS
  • 1606-XLP50B
Description
SWITCH MODE POWER SUPPLY 50W COMPACT TYPE INPUT: SINGLE PHASE 100.240V AC WIDE RANGE 85.375V DC OUTEST PLUGOUT: 12.15V DC 4.2A