1606-XLP100E
SKU:
1606-XLP100E
Weight:
0.47 KGS
  • 1606-XLP100E
Description
SWITCH MODE POWER SUPPLY 100W COMPACT TYPE INPUT: SINGLE PHASE 100.120 220-240V AC AUTO SELECT 220-375V AC OUTEST PLUGOUT: 24.28V DC 4.2A New - These products are brand new in box, sealed where applicable. Units are covered by original equipment manufacturer (OEM) warranty as applicable. onth Warr